Polecamy to co dobre i sprawdzone !


tel/fax:  77 436 59 68
rezerwacje@mixtravel.pl

Informacje

Jak rezerwować

       Rezerwacje  wycieczki można dokonać samodzielnie za pomocą formularza rezerwacji, dostępnego po wybraniu odpowiedniej oferty lub dzwoniąc na INFOLINIĘ dla klientów pod numerem telefonu: 77 436 59 68 - gdzie nasi konsultanci pomogą Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę. Odpowiedzą na ewentualne pytania, udzielą informacji na temat formy płatności i dokonają rezerwacji.

Samodzielna rezerwacja wycieczki online:

1. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby odnaleźć interesującą Cię ofertę - ustaw odpowiednie parametry wyszukiwania i kliknij przycisk "Szukaj".
2. Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w imprezach organizowanych oraz warunkami ubezpieczenia KL i NW.
3. Wybierz odpowiedni termin i kliknij znajdujący się obok niego przycisk "Rezerwuj".
4. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszenia uczestnictwa w imprezie (pamiętaj, że wypełniając formularz Nie ponosisz żadnych kosztów i Nie zawierasz umowy!).
5. Po otrzymaniu Twoich danych niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsca.

6. Dokonujemy wstępnej rezerwacji oferty.

7. Otrzymają Państwo od nas potwierdzenie wstępnej rezerwacji wraz ze szczegółową kalkulacją kosztów.
8. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia rezerwacji wstępnej w ciągu 24h należy dokonać wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty na podane konto bankowe. W ten sposób zawarta zostaje umowa uczestnictwa w imprezie. Dowód przelewu należy w ciągu 24 h przesłać na nasz nr faksu 077 436 59 68 lub e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
9. Po otrzymaniu wpłaty prześlemy e-mailem druk umowy -zgłoszenia, którą należy podpisać i odesłać faksem.
10. Dokumenty podróżne otrzymasz zgodnie z informacją zawartą w Warunkach uczestnictwa.
11. Pamiętaj, że:
Uiszczenie zaliczki lub pełnej kwoty potwierdza akceptację Warunków uczestnictwa oraz zawarcie umowy uczestnictwa w imprezie. Brak wpłaty w określonych terminach - jest traktowany jako rezygnacja z imprezy i powoduje skreślenie z listy uczestników. Istnieje możliwość zawarcia umowy gwarancyjnej zwrotu kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, która obejmuje poniesione koszty w związku z odwołaniem Twojego uczestnictwa, czyli koszty rezygnacji z przyczyn losowych.

Wyszukaj wakacje

Sponsorzy / Partnerzy